Lajme

14 February 2018

Greta Koçi vjen me “Ku gabum”

Greta Koçi ka publikuar videoklipin muzikor të këngës me titull “Ku gabuam”. Kënga është realizuar nga United Records, ndërsa për tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtarja. Videoja muzikore i është besuar produksionit Black Fish Entertainment. Reagimet e para pas publikimit të këngës janë shumë positive dhe duket se Greta është rikthyer fuqishëm pas një pauze në muzikë.

Ku gabum ne shpirti im ?Tagg dike qe duhet ta degjoj ??

Un post condiviso da GRETA KOCI (@gretakoci1) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com