Lajme

05 November 2018

Grupi Spice Girls, do bashkohet sërish por do mungojë Victoria Beckham

Pas pothuajse një dekade ndarjeje, grupi legjendar britanik, Spice Girls do të ribashkohen sërish. Grupi do të nisë një turne me koncerte në Britaninë e Madhe. Por grupi nuk do jetë i plotë pasi Victoria Beckham, ka refuzuar sërish të jetë pjesë e grupit.

Katër anëtaret e tjera të grupit të famshëm Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner dhe Melanie Chisholm kanë paralajmëruar se në ditët në vijim do të zbulojnë për fansat detaje të turneut të ribashkimit. Ato shprehen të emocionuara për ribashkimin dhe premtojnë shumë surpriza.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com