Lajme

27 July 2019

Habit Aulona Musta: Jam e virgjër!

Aulona Musta njihet si një personazh pa komplekse. Në raste kur moderatorët e pyesin për jetën e saj seksuale me bashkëshortin, Aulona flet e hedh batuta.

Të njejtën temë ka hapur edhe Ronaldo Sharka, moderatori i MCN Urgjenca ku teksa Aulona tregon se nuk e ka problem të flasë për jetën seksuale kur e pyesin dhe se e irriton fakti kur disa personazhe të njohur hiqen si të virgjër, ndërkohë që Ronaldo e pyet: “Ti Aulona besoj je e virgjër”

-“Patjetër”– ia kthen ajo duke shkaktuar të qeshura.

Për më tepër ndiqni videon e shkëputur nga emisioni:

Emisioni i plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com