Lajme

17 November 2018

Hailey Baldwin konfirmon martesën me Justin me veprimin e papritur

rej disa kohësh ne mediat rozë është përfolur se çifti, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë martuar në fshehtësi. Përballë këtyre thashethemeve ata kanë vendosur të heshtin duke e lënë gjithçka një enigmë për fansat.

Por duket se tani nuk ka më dyshime pasi veprimi i fundit i Haileyt vërteton çdo dyshim. Modelja ka ndryshuar mbiemrin në Instagram, duke hequr mbiemrin e vajzërisë për t’u bërë Hailey Bieber. Siç duket pas martesës së fshehtë të shumë komentuar Hailey nuk e ka pasur problem të marrë mbiemrin e bashkëshortit të saj dhe ta bëjë edhe publike.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com