Lajme

15 August 2018

Halle Bery siç nuk e keni parë më parë, publikon foton në versionin mashkull

Fituesja e një çmimi Oscar, Halle Berry e cila publikisht e ka pranuar se është single dallohet për fotot e saj mjaft interesante por së fundmi ka habitur fansat me transformimin e saj. Ajo ka publikuar një fotografi të transformimit të saj mjaft interesant.


Imazhin e fytyrës së saj mori dhe e vendosi mbi foton e fytyrës së kolegut hollivudian, Will Smith dhe në këtë formë krijoi karakterin mashkull të saj. Duhet ta pranojmë se do mbeteni pa fjalë nga transformimi dhe madje fansat kanë mbetur të habitur.


Berryn do ta shohim në disa projekte të reja filmike hollivudiane gjatë vitit të ardhshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com