Lajme

25 June 2017

Halsey kritikon ashpër Iggy Azalea-n

Pritej një bashkëpunim i mundshëm midis reperes Iggy Azalea dhe këngëtares amerikane Halsey, por kjo gjë nuk do të ndodhë, duke zhgënjyer kështu edhe pritshmëritë e fansave.

Halsey duket se nuk ka aspak dëshirë ta punojë me reperen australiane sepse pasi e ka njohur beson se Iggy nuk është aspak një person miqësor.

Në një intërvistë për “The Guardian”, Halsey ka shprehur hapur mendimin e saj mbi reperen duke thënë se Azalea është një raciste e padisiplinuar karriera e së cilës duket të kishte dështuar kohë më parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com