Lajme

08 November 2018

Halsey pas ndarjes nga reperi i njohur flirton hapur me John Mayer

Këngëtarja Halsey që pas ndarjes nga reperi G Easy është shfaqur mjaft ndryshe me postimet e saj në rrjetet sociale duke flirutar hapur me persona të tjerë. Së fundmi, ka publikuar në “Instagram” një foto, ku tregon se ishte duke folur në telefon me Mayer dhe shkruante “Karaoke në orën 7 të mëngjesit me John Mayer”. Nga ana tjetër edhe John, është bërë shumë aktiv me komente në profilin e Hasley-t.

Sipas “People”, Mayer dhe Hasley janë parë bashkë në rrugët e Los Angeles dhe madje shumë pranë njëri-tjetrit, çka ka shtuar edhe më tepër dyshimet se ata janë në një lidhje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com