Hangover

Hangover cover 1Dita jone fillon me emisionin e mengjesit “Hangover” në “Tema TV”, çdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 07:00 – 10:00.

Prezantuesit e këtij sezoni jane Roza Lati dhe Ergys Bamci. Emisioni përmbledh që nga leximi i shtypit të ditës, informacione mbi showbizzin, kontakt i drejtpredrejte  me “Tema TV” dhe dëgjuesit e “MCN Radio”, lojëra, intervista me të ftuar të ndryshëm etj.

Programi mund të ndiqet në streaming Live në “Facebook”, “Tema.al”, Tema TV, “Mcnradio.al”  si dhe në 103.1 FM në MCN Radio. Ju ftojmë që mëngjeset t’i kalojmë së bashku nga e hëna në të premte ne menyren me bombastike qe vetem prezantuesit e HANGOVER din ta sjellin!

HANGOVER

1 2 3 15
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com