Lajme

25 June 2019

I hapin këmbët shefit për punë në media- Rudina Dembacaj: I ka ikur koha!

Pas komentimit të situatës politike në vend në emisionin MCN Urgjenca në MCN Radio nga Ronaldo Sharka teksa e ftuar ishte Rudina Dembacaj, u diskutua edhe për deklaratat e prezantueseve të njohura në vend të cilat aludohet se  falë hapjes së këmbëve tek zyra e shefit marrin pozicione të mira puna.

Rudina Dembacaj injoroi këto deklarata duke thënë se kësaj metode i ka ikur koha pasi shefi e ka Tajlandën në mes të Tiranës dhe ka aq shumë lekë dhe nuk i intereson fare për këto gazetaret e famshme shqiptare. Për më tepër ndiqni videon:

Emisioni i plotë:

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com