Lajme

11 October 2017

Heidi Klum e mrekullueshme në setin e ri fotografik

Heidi Klum, është ndarë së fundmi nga i dashuri i saj prej tre vitesh, Vito Schanbel. Ajo është nëna e katër fëmijëve por duket se as të qënit nënë me kohë të plotë dhe as koha nuk ndikojnë mbi të.

Bukuroshja 44-vjeçare në setin fotografik të xhiruar në bregdetin e Kalifornisë ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm.

Heidi është shfaqur befasuese e veshur me koleksionin e saj të fundit të bikinit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com