Lajme

13 March 2018

Hip hop-i humb një nga reperat më të mirë

Rrepisti i famshëm Craig Mack ka ndërruar jetë në moshën 46 vjeçare pasi ka pësuar një atak kardiak.

Producenti i tij është shprehur për ‘The Daily News’ se ai ishte përgatitur për këtë dhe se nuk kishte frikë nga vdekja.

Ylli i rrepit të viteve 90 ka qenë pjesë e ‘Puff Daddy’.

Këngën e tij ‘I’ll be missing you’ është e vështirë të gjesh dikë që nuk e ka dëgjuar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com