Lajme

28 July 2017

Hip Hop zapton tregun muzikor ndërkombëtar

||
0 Comment
|

Kjo ka qenë një verë e nxehtë për muzikën Hip Hop.
Janë publikuar albume nga artistët më në zë si Jay-Z, Kendrick Lamar, French Montana, DJ Khaled dhe 21 Savage, të cilët kanë kryesuar klasifikimet e ndryshme përfshirë Billboard 200 album chart.
Në ‘The Top 20 of the Hot 100’ janë këngët e DJ Khaled, French Montana, Kendrick Lamar, Post Malone, Childish Gambino, Lil Uzi Vert dhe Future.
Për të vazhduar me këngët e reperëve të rinj që janë bërë hite në jetën e natës si ato të Playboi Carti, Cardi B, A Boogie Wit da Hoodie dhe YFN Lucci.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com