Lajme

23 October 2018

Horoskopi ditor: 23 tetor 2018

DASHI21. mars – 20. prill

Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon një klimë paqësore dhe mjaft të favorshme, ku sforcimet do të jenë minimale.

DEMI21. prill – 21. maj

Vlerësoni më së miri të gjitha ndryshimet e pësuara gjatë këtyre ditëve. Do të reflektoni thellësisht dhe kjo gjë do ju lejojë që të mos bini pre e provokimeve të tepërta.

BINJAKET22. maj – 21. qershor

Parashikohet një ditë e cila do ju gjejë protagonistë, për shkak të një periudhe të mbushur me shumë të reja interesante, si nga pikëpamja profesionale edhe ajo sentimentale. Takimet janë mjaft të favorshme.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Mos u përfshini nga paniku, për shkak të zërave që qarkullojnë, pasi në këtë moment nuk mund ti lejoni vetes që të bini në grackën e personave ziliqarë për suksesin tuaj profesional. Në dashuri parashikohet një mbrëmjen e rëndësishme për të sqaruar një keqkuptim.

LUANI23. korrik – 22. gusht

Shfrytëzoni më mirë fuqinë tuaj për të mbyllur të gjitha çështjet që gjatë javëve të fundit ju kanë tensionuar. Mbrëmja është mjaft e rëndësishme për të rigjetur qetësinë dhe për të gjetur bashkëpunimin dhe harmoninë në çift.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator

Në vendin e punës duhet të jeni shumë të përqendruar, pasi gjatë kësaj të marte do të përballeni në një diskutim mjaft të komplikuar sa i takon realizimit të një projekti të ri. Takime mjaft interesante parashikohen gjatë pasdites.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor

Kjo e martë është mjaft e rëndësishme për të bërë paqe me gjithë ata persona, të cilët gjatë javëve të fundit ju kanë tensionuar. Dialogu është mjaft i favorshëm, ndaj mund të gjeni një kompromis të vlefshëm.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor

Dita do të sjellë mundësi të shumta, për të mbyllur negociata me vlerë. Ky është momenti i duhur për të rifituar siguri nga pikëpamja sentimentale, ku jeni përfshirë në një lidhje të turbullt.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor

Nga pikëpamja sentimentale parashikohen zhvillime mjaft interesante, pasi gjatë muajve të fundit keni pësuar zhgënjime të mëdha, shkruan noa.al. Bëni kujdes ndaj ndonjë keqkuptimi në vendin e punës. Këshillohet që të mos jeni shumë kokëfortë.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar

Duhet të tregoheni më të zgjuar dhe më të matur lidhur me bashkëpunëtorët tuaj, sidomos nëse ata do të shfaqen shumë kokëfortë dhe aspak tolerantë. Në këtë moment është e rëndësishme që të jeni të përqendruar maksimalisht, në mënyrë që të arrini zgjidhje interesante të cilat do ju lejojnë arritjen e objektivave tuaja.

UJORI21. janar – 19. shkurt

Parashikohet një javë mjaft e ngjeshur dhe impenjative, sa i takon sferës profesionale. Këshillohet që të jeni më kurajoz dhe intuitiv dhe kjo gjë do ju bëjë të pazëvendësueshëm në realizimin e një projekti të ri.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars

Do të shfaqni një sjellje mjaft pozitive, sa i takon sferës së ndjenjave dhe kjo gjë edhe në sajë të rigjetjes së bashkëpunimit me partnerin/en. Gjatë javëve të fundit e keni lënë familjen pas dore, ndaj ka ardhur momenti që të rikuperoni.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com