Lajme

09 August 2018

I dashuri i Dua Lipës ka përgjigjen epike për ndjekësen serbe…

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew e ka shoqëruar të  dashurën e tij nga Londra për në Prishtinë, për festivalin “Sunny Hill”.


Në rrjetet sociale ata kanë shpërndarë foto të ndryshme dhe në një prej tyre Isaac etiketoi Prishtinën, por nuk munguan edhe komentet nga ndjekësit serbë.

What are those?

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

Një komentuese serbe i shkruan atij “Mirë se vjen në Serbi”, ndërsa Carew iu kundërpërgjigj:

“Gjeografia nuk është pika jote më e fortë apo jo?”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com