Lajme

14 June 2018

I dashuri i Rovena Dilos: Jo, nuk bashkëjetojmë!

Eltion Merja ka vënë në skenë së fundmi shfaqjen “Be different”. Në një intervistë për Dasara Show në Tema Tv ai foli për këtë projekt ku producente është artistja e njohur Rovena Dilo. Ai nuk i shpëtoi ngacmimeve të moderatores në lidhje me raportin e tij me Rovenën. Përgjigja e tij lë shumë pak vend për dyshime. A janë të lidhur ata dhe a bashkëjetojnë? Përgjigjen e mësoni në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com