Lajme

20 February 2018

I fokusuar në biznes, Anaid Kaloti: Ja pse nuk më pëlqen të flas për lidhjet e mia

Në intervistën e radhës për MCN Radio dhe Revista Vip i ftuar ka qenë fituesi i BB6, Anaid Kaloti. Ai ka treguar të gjitha, që nga ideja për të konkuruar në një spektakël të tillë, surprizat e pakëndshme, lidhja që krijoi atje, raporti me të dashurën që e priti edhe pas përfundimit të spektaklit, përfshirja në politikë dhe kompania e eventeve që krijoi. Për të dëgjuar këto e të tjera ndiqni intervistën e plotë të realizuar nga Antoneta në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com