Lajme

26 June 2017

I ftuar në Chronic El Ninjo

|
By
|
0 Comment
|

El Ninjo ishte i ftuar në Chronic dhe foli për projektin e tij më të fundit.Ai tregoi se si e ka realizuar klipin dhe kë kishte të ftuar në realizimin e tij.Intervisten e gjeni mëposhtë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com