Lajme

13 October 2017

I ftuari në studion e Dasarës: Pushooo!

I ftuari i radhës në emisionin “DaSara Radio Show” ka qenë Gjergj Kacinari. Në një moment gjatë intervistës ai i drejtohet Dasarës :”Pushoo!”. Për të kuptuar se çfarë e shtyu atë të “nervozohej” dhe për të parë reagimin e drejtueses së emisionit, shikoni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com