Lajme

13 July 2019

I futet pornografisë me të dashurin për të fituar miliona

Nga rubrika “çudira në bota” (dita ditës asgjë nuk po na duket e çuditshme) kemi të bëjmë me një çift i cili ka përdorur seksin për të fituar miliona.

Ish- ylli i reality show-t të “Ex On The Beach”, Zahida Allen së bashku me të dashurin e saj Sean Pratt po përdorin famën e marrë nga reality show për të bërë video pornografike në këmbim të parave.

“Nuk kemi ndërmend të ndalemi. Po fitojmë shumë para dhe të gjitha fansat duan të na shohin bashkë”– shprehet Sean Pratt për Daily Mail Online.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com