Lajme

19 April 2019

I patë thithkat e Erës në klipin e ri me Norën?

“Nuk e di” e paralajmëruar prej kohësh nga Nora dhe Era Istrefi më në fund u publikua, tashmë në “YouTube” prej disa orësh.

Era dhe Nora shfaqen provokuese dhe kënga është tepër ritmike.

 

Në një sekuencë teksa Era shfaqet me një fustan të ngjeshur pas trupit, i duken thithkat e saj që janë për marshallah. Në fakt vetë modeli i fustanit vishet i tillë, pa reçipeta.

As të pasmet nuk ngelen pas.

Era i ka rritur goxha këto kohë 🙈🙉🙊.

Realizoi Ronaldo Sharka për MCN Radio Albania!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com