Lajme

27 June 2019

I përmend gafën me Saimir Tahirin, Joleza i kthehet moderatorit në mes të emisionit!

Gazetari i MCN Radio Albania dhe moderatori i MCN Urgjenca, Ronaldo Sharka kishte të ftuar në puntatën e radhës ish- kryetaren e FRESH-it, Joleza Koka.

Në hyrje të emisionit, teksa po prezantonte të ftuarën, Ronaldo i përmend Jolezës gafën e disa viteve më parë lidhur me zgjimin e saj tek pallati i Saimir Tahirit

Joleza, fillimisht nuk flet, përshëndet moderatorin dhe më pas i kthehet: “Ti pretendon që të kesh ndonjë koment nga ana ime”- dhe nga mënyra se si ajo shihte moderatorin, linte të kuptohej se nuk kishte dëshirë të përmendej një bisedë e tillë dhe se nuk ishte aspak e kënaqur që moderatori në prezantim e sipër i përmendi gafën, për më tepër ndiqni videon:

Emisioni i plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com