Lajme

11 July 2019

I riu me Lamborghini në Tiranë e pëson keq, policia i bllokon makinën mijëra euro

Kryetari i Bashkisë Tiranë është goxha show men dhe nuk harron se hallet më të mëdha të popullit janë parkimi keq i makinave në mes të bllok-ut. Dhe mirë e ka në fakt, një shoqja që është shumë e shqetësuar pasi ka 3 ditë pa u larë se pas zgjedhjeve nuk ka ujë në shtëpi, por kur sheh që kryetari është i zënë me bllokimin e makinave, shoqja ime kot që ankohet. Në botë ka halle më të mëdha.

Nejse, një i ri me Lambo i cili ka ardhur në Tiranë me rastin e pushimeve verës e ka pësuar keq pasi Policia Bashkiake i ka bllokuar makinën mijëra euro për shkak se i riu kishte parkuar në vendin e taksive.

Këtë ngjarje Lali Eri nuk ka nguruar t’a ndajë në rrjetet sociale duke qenë se ditët e fundit ka qenë keq me audiencën për shkak se nuk ka prodhuar lajme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com