Lajme

03 May 2017

I rrethuar nga fëmijët e tij të adhurueshëm David feston 42 vjetorin

Ditën e djeshme David Beckham festoi ditëlindjen e tij të 42-të i rrethuar nga katër fëmijët e tij siç duket edhe në foton e shkrepur nga bashkëshortja e tij.

Victoria dhe fëmijët Brooklyn, 18, Romeo, 14, Cruz, 12, dhe 5 vjeçarja Harper organizuan një festë në shtëpinë e tyre ku përveç ushqimeve mbizotëruan ëmbëlsirat me çokollatë , dhjetra tullumbace dhe lojra qesharake.

Secili nga anëtarët e familjes kanë ndarë këtë ditë të veçantë edhe me ndjekësit e tyre ne rrjete sociale ku më së shumti kanë shprehur dashurinë pa kushte që kanë kundrejt David. Në festën e tyre të vogël të gjithë u siguruan që ai të ndihej si një mbret dhe nga gëzimi që shfaqet në sytë e tij ata ia kanë arritur këtij qëllimi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com