Lajme

06 December 2016

Ice Cube së shpejti më një super komedi

Reperi dhe aktori i njohur Ice Cube është protagonisti i komedisë më të fundit “Fist Fight”. Trailerin e këtij filmi keni mundësi ta ndiqni më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com