Lajme

31 July 2014

Iggy Azalea ne “Fast & Furious 7”

||
0 Comment
|

Sipas aktorit Vin Diesel, Iggy Azalea do shfaqet ne serine e Fast & Furious 7.

“Kam punuar me te dy jave me pare, ajo eshte pjese e kastit tone.” Ka thene Vin ne nje interviste per SkyRockFM.

Ka qene nje periudhe e sukseshme per Iggyn,me debutimin e albumit The New Classic qe ka shitur 13326 kopje dhe me kenget e saj qe vazhdojne ne klasifikimet kryesore neper charts.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com