Lajme

10 September 2017

Iggy Azalea pozon thuajse topless, mbulohet vetëm me flokët dhe duart e saj

Ajo është një ndër reperet që nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin e saj.

Iggy Azalea ka lënë pa fjalë 10.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram, duke publikuar dy fotografi provokuese, ku shfaqet e zhveshur duke mbuluar gjoksin e saj me flokë dhe duar.

“Duke punuar për disa punë sekrete me L’officel Singapore”, ka shkruar bashkangjitur postimit të saj këngëtarja 27-vjeçare.

Doing top secret stuff with @lofficielsingapore

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

???

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com