Lajme

20 March 2018

Iggy Azalea tregon çfarë i bëri të dashurit pasi zbuloi që e kishte tradhëtuar

Reperja e njohur ka pranuar në “Watch What Happens Live” se kishte djegur të gjitha rrobat e disenjuara në mënyrë të veçantë për të. “Dogja gjërat në shtëpinë tonë dhe e kuptova se po thyeja gjërat e mia. Ajo ishte një gjë e çmendur dhe ai nuk brengosej fare”, theksoi Iggy.

Më pas, ajo ka thënë se u drejtua tek rrobat e tij. Filloi me gjërat jo aq të shtrenjta, deri sa vazhdoi me rrobat e disenjuara vetëm për të. “I dogja të gjitha”, pohoi ajo.

Iggy dhe Nick u fejuan në vitin 2015. Por u ndanë pas një viti. Azalea thoshte atë kohë se ajo e ka zënë Young duke e tradhtuar me anë të kamerave të vëzhgimit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com