Lajme

20 March 2018

Intervista e Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi për “Dasara Show”

Ata janë dy nga artistët e showbizit shqiptar që janë përfolur shumë për një romancë mes tyre, por deri më tani nuk e kanë pranuar këtë fakt. Janë prezantuar tek publiku vetëm si bashkëpunëtorë për disa projekte muzikore dhe si dy miq të mirë, por asgjë më shumë. Bëhet fjalë për Eni Koçin dhe Genc Prelvukaj të cilët kanë sjellë bashkë këngët “Vetëm ti” dhe “Shi bie në Tiranë”. Gjatë intervistës që Dasara ka realizuar me ta, kanë treguar më shumë për këto projekte, bashkëpunimet që do të vijojnë dhe rreth thashethemeve për një romancë mes tyre. Këto e të tjera keni mundësi t’i ndiqni në intervistën e plotë në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com