Lajme

28 April 2016

Intervista Ekskluzive e OT Genasis per MCN Radio

Mbremja e djeshme ka qene nje mbremje e zjarrte per publikun e Tiranes. Ne Matrix Club, ka qene i ftuar rapperi i mirenjohur i hitit mbare boteror OT Genasis. Pervec fames nderkombetare, ate e karakterizonte dhe thjeshtesia, e cila u vu re nga te gjithe te pranishmit. Gazetarja Enxhi Arapi, ishte gjithashtu e pranishme ne ate mbremje, si edhe ne backstage, per ti marre nje interviste ekskluzive OT-se. Fillimi i karrieres, kenga “Coco” si edhe projektet e rradhes, ishin ne qender te intervistes. Ne fund madje, ai nuk ngurroi as te bente nje dedikim per te gjithe fansat dhe degjuesit e radios se pare dhe te vetme Hip Hop ne Shqiperi,MCN Radio. Ndiqeni me poshte intervisten e plote.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com