Lajme

06 October 2018

Irina Shayk: Cristiano Ronaldo nuk ishte mashkulli ideal për mua sepse….

Irina Shayk dhe Cristiano Ronaldo i dhanë pas asnjë shpjegim fund lidhjes së tyre 5-vjeçare. Por së fundmi, Irina ka thyer heshtjen dhe ka treguar për arsyen e ndarjes së tyre.

Ka qenë modelja ajo qё e braktisi futbollistin e njohur për faktin se ai kishte qenё mё disa gra tё tjera pёrgjatё kohёs qё ishin bashkё.

“U ndjeva budallaqe, kisha besim tek ai dhe i qёndrova pranё edhe kur shpёrthyen thashethemet se kishte pasur lidhje me disa vajza tё tjёra. Kur e mёsova tё vёrtetёn, ishte shumё e rёndё pёr mua..Ronaldo, nuk ishte mashkulli ideal pёr mua. Mashkulli im ideal ёshtё i ndershёm, nje xhentёllmen qё di si tё sillet me gratё. Nuk besoj tek burrat qё na bёjnё tё vuajmё vetёm sepse vetё, nuk janё pjekur akoma”, ka thote Irina.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com