Lajme

11 October 2017

Irina Shayk mjaft joshëse me të brendshme

E dashura e aktorit Bradley Cooper, Irina Shayk vetëm gjashtë muaj më parë solli në jetë vajzën Lea. Irina dhe Bradley ka kohë që janë në lidhje dhe në asnjë moment nuk e kanë fshehur romancën e tyre.

Bukuroshja karrierën si modele e filloi në vitin 2007, kur ishte zëvëndësuese e Ana Beatriz Barros, për t’u shndërruar më pas në një nga modelet më të mëdha.

Por së fundmi, modelja ruse me famë botërore ka treguar se ajo di ta mbajë veten në formë.
Në setin e ri fotografik ajo shfaqet fenomenale me të brendshme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com