Lajme

13 April 2018

Irina Shayk pozon me bikini, duket perfekte….

Irina Shayk është e njohur për trupin e saj perfekt dhe njëkohësisht ajo është imazhi i të brendshmeve të femrave Intimissimi. Irina së fundmi përmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram ka treguar fizikun e saj. Modelja ruse vjen tepër sensuale teksa shfaqet duke pozuar me bikini të zeza.

Taking my @intimissimiofficial body for a swim.. ?

Un post condiviso da irinashayk (@irinashayk) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com