Lajme

10 February 2018

Irina Shayk si një “rreze dielli” në New York

Irina Shayk është padyshim një nga femrat më të bukura në botë dhe një gjë të tillë e ka vërtetuar dhe së fundmi kur u shfaq në shown e “Bottega Veneta” në New York.
Irina dukej mahnitëse e veshur në një kostum të verdhë, duke evidentuar edhe format e saj perfekte trupore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com