Lajme

16 April 2018

Irken Hyka publikon baladën “Ne”

Pas projektit shumë të suksesshëm “Tymi i dashnisë”, këngëtari i mirënjohur Irkenc Hyka ka publikuar një këngë të re të titulluar “Ne”.

Muzikën e këngës e ka bërë Irkenci, tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi i njohur si Muma, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë JoJo. Për anën vizuele të këtij projekti është përkujdesur ND Film Production.
Duket se Irkenc Hyka nuk ka ndërmend të ndalet me produksionet e tij të suksesshme muzikore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com