Lajme

27 February 2018

Irkenc Hyka paralajmëron “Tymi i Dashnisë” vetëm, çfarë ndodhi me Nora Istrefin?

Të gjithë ishim duke pritur bashkëpunimin e Nora Istrefit me Irkenc Hykën “Tymi i Dashnisë” por duket se diçka e tillë ska për tu realizuar.
Ishte Nora e cila për “Prive” u shpreh se klipi ishte përfunduar dhe si e ftuar e Yrkencit në bashkëpunim, ajo po priste kolegun t’i jepte dorën e fundit dhe ta publikonte, por gjërat befasisht kanë ndryshuar. Irkenci përmes një postimi në Instastory ka paralajmëruar këngën e re por emri i Norës mungon çka lë të nënkuptohet se dueti nuk do realizohet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com