Lajme

23 December 2019

Irma Libohova zbulon sekretet e këngëtarëve: Shumica bëjnë sikur këndojnë live

Muzika live është kthyer në trend në lokalet më në zë të kryeqytetit, por edhe në qytete të tjera të vendit.

Si një nga veteranet e kësaj lloj muzike, Irma Libohova zbulon në studion e Dasarës, atë që e quan “marifeti” që shpesh gënjen audiencën.

“Në pjesën më të madhe vazhdon ende me CD. Janë të paktë ata që këndojnë live realisht”, thotë Irma Libohova për mikrofonin e Dasarës në MCN Radio dhe Tema TV.

EMISIONI I PLOTE

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com