Lajme

14 June 2018

Isaac Carew reagon pas lajmit se tradhëtoi Dua Lipën: Asgjë nuk është ashtu siç duket

Ishte britanikja “The Sun”, e cila publikoi fotot e Isaac Carew, teksa shfaqej shumë pranë një vajze brune dhe po tentonte ta puthte në një klub në Londër. I menjëhershëm ishte reagimi i tij, versioni i të cilit hedh poshtë tradhëtinë e supozuar. Ai mohon se po puthte mikeshën e tij, por thjesht po përpiqej të fliste me të por ishte e pamundur si pasojë e muzikës së lartë.

“Unë nuk do të doja që ju të mendoni se Dua është në një marrëdhënie me dikë që nuk e dashuron dhe respekton atë. Ajo e para, nuk do e pranonte diçka të tillë. Unë e Dua, kemi rënë në duart e tabloidëve duke shkaktuar dramë kur nuk ka asgjë të vërtetë. Unë isha në një bar të homoseksualëve dhe po vallëzoja me një mikeshë dhe kjo gjë po portetizohet ndryshe. Nuk ishte duke u puthur dhe jam i zhgënjyer me veten se përse pranova të vallëzoj edhe për një moment të shkurtër duke pasur parasysh mënyrën si u portretizua. Ishte një klub i zhurmshëm dhe po tentoja të komunikoja me të. Mos besoni gjithçka që shihni, sepse këta njerëz paguhen për të krijuar dramë. Jemi shumë të lumtur që po kthehemi së bashku. Kemi kaluar 3 vjet e gjysmë lumturi së bashku plot besnikëri dhe dashuri dhe asnjëherë nuk u shkatërruam, sepse kemi pasur probleme të tilla, për shkak se nuk mund të jemi së bashku gjithë kohës. Për fat të mirë lëkura jonë është më e ashpër dhe dashuria është më e fortë se kjo”, është shprehur Isaac.

I wouldnt want you to think that Dua is in a relationship with someone who doesnt love and respect her. She wouldn’t stand for it. Both Dua and I have fallen into the hands of tabloids causing drama and linking us to different people when there is simply nothing there. I’m in a gay bar dancing with a friend and its been shown in a bad light. There was no kissing and im disappointed at myself for even dancing for a brief moment given the way it was portrayed. It was a loud club and i was talking to her in her ear. Don’t believe everything you see because these people are paid to create drama. We are very happy being back together. We spent 3 and half years happily together with loyalty and love and we never broke up in the first place because we had problems like that we broke up because of scheduling conflicts and not being able to be together. Luckily our skin is tougher and love is stronger than this.

Un post condiviso da ISAAC CAREW (@isaaccarew) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com