Lajme

11 February 2019

Ish-bashkëshortin e Klaudia Pepës, Alba Hoxha e ka të dashur por si është marrëdhënia mes dy balerinave?

Pas ndarjes me Klaudia Pepën, një ndarje që pati një boom mediatik, Albi Nako u hodh në krahët e një tjetër balerine, Alba Hoxha.

Ish-bashkëshorten e Albit, Klaudian dhe Albën, përveç Albit i lidh edhe baleti por si është marrëdhënia mes dy gocave?

Një foto e postuar së fundmi nga Alba tregon shumë.

Hoxha ka shpërndarë në InstaStory një pjesë nga video e re e Klaudia Pepës duke shprehur mbështetjen për të.

Armike nuk janë, kjo është pak por e sigurt!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com