Lajme

09 July 2018

Izraeli rrezikon fitoren e Eurovizionit për shkak të këtyre akuzave

Kënga fituese në Eurovizion ishte kënga “Toy” e Izraelit, e kënduar nga këngëtarja Netta. Siç është traditë, festivali mbahet në vendin e këngës fituese dhe pritej që vitin e ardhshëm të mbahej në Izrael. Por gjërat mund të ndryshojnë për shkak të akuzave se kënga është e vjedhur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com