Lajme

13 February 2019

J.Lo duket se paska një super ide për 50-vjeotrin e saj!

Jennifer Lopez gjatë një interviste me Ellen DeGeneres ka rrëfyer planet e saj për 50-vjetorin: “Unë do të bëj një turne në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E kam titulluar ‘është festa ime’!”

Ylli i Hollivudit, në këtë mënyrë pohoi se këtë verë do festojë ditëlindjen e saj në mënyrën më fantastike të mundshme.

Një gjë është e sigurt, festa do jetë plot energji dhe të papritura!

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com