Lajme

20 November 2016

Ja çfarë bëjnë në prapaskenë prezantuesit e AMA

Eventi i madh i American Music Awards 2016 do të prezantohet këtë vit nga supermodelja Gigi Hadid dhe Jay Pharoah. Shoë do të mbahet në mbrëmjen e sotme, por 2 prezantuesi kanë ditë që po bëjnë prova që çdo gjë të dalë perfekte. Çifti i prezantuesve kanë gjetur kohë për t’i treguar fansave për kiminë dhe entuziazmin mes tyre. Pyetjes se si e përshkruan partnerin me tre fjalë, Gigi iu përgjigj :’Me humor, i thjeshtë dhe karizmatik’ ndërsa jay u përgjigj: ‘Bukuroshe, e çuditshme dhe me humor’.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com