Lajme

11 July 2018

Ja çfarë propozojnë stilistët për verën e 2018-ës për sa i përket rrobave të banjos

||
0 Comment
|

Tashmë stina ka trokitur, dhe gjithsecilit prej nesh duhet i të mendojë rreth trendëve të fundit të rrobave të banjos për 2018 –ën. Por duke zbuluar se cilat janë ngjyrat më në modë të rrobave të banjës gjatë këtij viti, ka ardhur koha për të parë se çdo të paketojmë në valixhen tone të udhëtimit gjatë kësaj vere.

Stilistët kanë nxjerrë ashtu si çdo vit trendët e reja të kostumeve të banjës, që do t’na duhet të kemi gjatë këtij viti. Trendët më në modë janë kostumet e prera, kostumet marinarë, ngjyrat dhe stampat, rripat, dhe kostumet klasike.

Marka më e mirë për 2018 –ën të rrobave të banjos cilësohet stilisti Versaçe dhe Michael Kors. Plot ngjyra, të rafinuara, joshëse por njëkohësisht edhe komode, me detaje romantike, qëndisje, ngjyra të forta, prerje me bel të lartë apo trupore, këto janë disa nga gjërat më pikante që karakterizojnë kostumet e plazhit këtë verë

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com