Lajme

18 May 2017

Ja çfarë thotë Demi Lovato për Miley Cyrus dhe Brad Pitt

|
By
|
0 Comment
|

Demi Lovato ka mbështetur ish-yllin e “Disney Channel”, Miley Curys, duke lënë kështu të nënkuptohet se i ka dhënë fund sherrit mes tyre.

Demi, e cila ka hequr dorë nga alkooli, ka thënë për “The Hollywood Reporter”: “Unë jam vërtet shumë krenare për Miley”, e cila së fundmi ka deklaruar se ka hequr dorë përfundmisht nga droga dhe alkooli.

Përveçse për Miley, Demi ka folur edhe për aktorin hollivudian Brad Pitt, duke thënë: “Unë mendoj se rastet e personazheve publik, i ndihmon njerëzit të kuptojnë se ka personazhe të famshëm që duhet të përballen me sfida të vështira, të cilët kanë një jetë shumë stresuese”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com