Lajme

06 June 2017

Ja kujt i dedikohet kënga e fundit e Bebe-s

Të hysh në tregun muzikor ka shumë vështirësi. Dhe këtë e di mirë Bebe Rexha, e cila ka kaluar pengesat e veta të fillimit deri për t’u ngjitur në këtë stad të tanishëm, që është tepër e njohur ngado në botë.
Këngëtarja me origjinë shqiptare postoi një shkrim në “Instagram”, ku shpjegon domethënien e tektit të këngës “The Way I Are”: “E shkrova këtë këngë për ish-kompaninë time muzikore, të cilët nuk nxorën asnjë nga punët e mia, sepse nuk mendonin se isha një yll popi”.

Just in case you were wondering…. #TheWayIAre #NoRegrets

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com