Lajme

11 January 2019

Ja pse Afërdita Dreshaj dhe i shoqi ende nuk duan të bëjnë fëmijë…

Afërdita Dreshja edhe pse është shkëputur nga muzika vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale si instagram ku përveçse poston momente të ndryshme nga jeta e saj ajo shpesh herë i jep mundësinë fansave ti bëjnë pyetje dhe ajo i përgjigjet.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy ka qënë një pyetje nga një fans, i cili e ka pyetur se kur do të bëhen me fëmijë.

Dhe ajo që prisnim të gjithë sigurisht ka qënë përgjigjja e bukuroshes e cila është shprehur : ” Marrë më shumë se 20 pyetje për këtë çështje. Ne përfundimisht i duam fëmijët, por po shijojmë njëri- tjetrin për momentin”

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com