Lajme

22 January 2019

Ja pse Ardian Bujupi është “rahat” fare

Këngëtari i njohur shqiptar solli së fundmi në bashkëpunim me Helly Luv, këngën që u kthye në hit, “Guns and Rosses”. Suksesi i këtij projekti por jo vetëm  duket se e kanë bërë Ardianin të ndihet rehat. Të paktën kjo na shkoi në mendje kur pamë postimin e fundit të këngëtarit. Ai ka publikuar në adresën e tij në Instagram një foto të tatuazhit të tij më të fundit. Në krahun e tij ai ka shkruar “Rahat”.

Rahat vjen nga turqishtja dhe ka kuptim edhe në shqip, “rehat”.

Ndjekësit e përgëzuan zgjedhjen e bërë, si një mënyrë interesante kjo nga ana e Ardianit për të thënë se është mirë dhe gjërat i ka në vijë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com