Lajme

08 July 2014

Ja Rule rikthehet ne 2015 me album

||
0 Comment
|

Jo shumekush nga brezi i ri e njeh Ja Rule,rapperin nga New York,i cili u be i njohur nga viti 2003 ne te gjithe boten me hitet e tij nen vulen e kompanise Murder Ink. Pas publikimit te librit te tij autobiografik “Unruly”,ai tashme ka deklaruar se,po punon per nje album te cilin do ta titulloje “Genius loves company” dhe do ta publikoje ne fillim te vitit 2015.
“Nuk e kam me nxitim”-eshte shprehur Ja Rule -“ajo qe njerezit nuk kuptojne eshte se,koha na duhet me shume se gjithcka,sepse vetem ajo arrin te stabilizoje sistemin tone dhe gjendjen tone emocionale”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com