Lajme

09 December 2017

Ja si duket Beyonce në fotot e fundit

Beyonce ka postuar disa fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër me shirita “LaQuan Smith”.

Këngëtarja 36-vjeçare, e cila është e njohur për postimet e saj artistike të Instagram-it, nuk u shqetësua për të përshkruar ndonjë nga videot dhe fotot e saj.

Beyonce dukej e mahnitshme duke treguar linjat perfekte trupore, pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.

Un post condiviso da Beyoncé (@beyonce) in data:

Un post condiviso da Beyoncé (@beyonce) in data:

Un post condiviso da Beyoncé (@beyonce) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com