Lajme

16 March 2017

Ja si e falenderon idhullin e saj Nicki Minaj

Nicki Minaj ndër të tjera njihet edhe për ekspozimin e do pjese të trupit të saj. Këtë të hënë ajo postoi në Instagram një video në të cilën shafaqej duke imituar performancën e Celine Dion në këngën ‘It’s All Coming Back To Me Noë’. 34 vjecarja kishte veshur një veshje transparente, një fustan me diamantë të cilin e kishte kombinuar me të brendshmet e saj. Hitbërësja e ‘Anaconda’ u entuziasmua shumë kur pa që Celine e kishte ripostuar këtë video në adresën e saj dhe e kishte uruar për performancën e arrirë. Për këtë arsye zgjodhi ta falenderonte duke thënë: “Të dua shumë, faleminderit!!”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com