Lajme

30 April 2017

Ja si e festojnë motrat Kardashian-Jenner 10 vjetorin e reality show-t

Seritë e “Keeping Up With The Kardashians” kanë 10 vjet që transmetohen. Reality Show filloi menjëherë pas publikimit të videos së seksit të Kim Kardashian.
Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner kanë përdorur llogaritë e tyre në rrjetin social “Snapchat”, ditën e enjte, për të festuar një dekadë transmetim.

Në njërin prej postimeve mbretëresha e kozmetikës ka shkruar: “Oh Zot”, ku provokonte me gjuhën e saj tek gjoksi i Khloe 32-vjeç. Kjo foto ishte e varur në mur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com